sked.com.pl

O firmie sked

Firma SKED, działająca na rynku kotlarskim od 1995 r. zajmuje się produkcją i sprzedażą kotłów grzewczych na paliwa stałe. 

Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości oferowanych produktów i usług. Dokonujemy wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom Klientów, zarówno pod względem trwałości, funkcjonalności jak i estetyki produktów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kotły z automatycznym dawkowaniem paliwa, spełniające wymagania 5 klasy wg normy PN-EN 303-5:2012 oraz Dyrektywy Ekoprojektu – EcoDesign. Kotły SKED posiadają certyfikat wydany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu, co świadczy o ich wysokiej sprawności, emisji czystych spalin,  zawierających znacznie mniej szkodliwych dla środowiska pyłów i tlenków. 

Wysoka jakość naszych produktów umożliwia klientom ubieganie się o dofinansowanie w ramach samorządowych i ogólnopolskich programów proekologicznych, obejmujących wymianę kotłów i termomodernizację budynków. Kotły SKED charakteryzuje solidne wykonanie, niezawodność i estetyka. Wykorzystywane w naszych kotłach palniki gwarantują efektywne spalanie opału. 

Oferujemy kotły o zróżnicowanych zasobach mocy. 

Produkujemy i sprzedajemy kotły zarówno do budynków mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Jesteśmy w stanie zadbać o ekologiczne rozwiązania dla budynków wielkopowierzchniowych, o zwiększonym zapotrzebowaniu cieplnym, takim jak warsztaty, szklarnie, hale produkcyjno – magazynowe.

 Firma SKED udziela 5 letniej gwarancji na produkowane kotły. Rozwiązania konstrukcyjne zapewniają wygodę użytkowania i sprowadzenie obsługi urządzenia do minimum.